تبلیغات
سایت تفریحی شهروند پارس

آشنایی با خیریه مردمی عطر یاس نبوی


خیریه مردمی عطر یاس نبوی، مرکز نگهداری شبانه روزی از کودکان بی سرپرست شیراز میباشد , عطر یاس نبوی، با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت کمک رسانی به نیازمندان با داشتن بیش از ۲۰۰۰ مدد جو تحت پوشش، هم اکنون در حال ساخت اولین پرورشگاه نگهداری کودکان بی سرپرست در جنوب کشور می باشد.

 

عطر یاس نبوی یکی از خیریه های شیراز میباشد که با هدف کمک‌ به نیازمندان شیراز فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۱ شروع کرده و قبل از آن به صورت داوطلبانه به همراهی جمعی از خیرین عزیز این شهر فعالیت داشته است.

مفتخریم که نام خود را به کمک شما خیرین گرانقدر در بین خیریه های استان فارس، خیریه های شیراز نگاه داشته ایم. از یکایک شما دوستان و همراهان عزیز بابت سال ها همیاری، تلاش و همکاری قدردانی میکنیم و احتراما اعلام می کنیم دست آورد هایمان بدون وجود شما ممکن نبود.

 

موسسه خیریه عطر یاس نبوی در سال ۱۳۹۱ به شماره ثبت ۱۹۲۱ به صورت رسمی وقانونی تاسیس گردید.

تاریخچه تاسیس این مجموعه مردمی از سال ۱۳۸۵ با حضور جمعی از انسان های عاشق به صورت پنهان به خانواده های ایتام ونیازمندان کمک رسانی می نمود.رفته رفته جمع نیازمندان خاص و بیماران صعب العلاج زیاد و زیادتر گردید.از این رو تصمیم برآن شد که یک مجموعه مردمی وسیع تر به صورت قانونی به ثبت برسد تا امر خدمات رسانی به نیازمندان به گونه ای شایسته تر انجام پذیرد. تاریخچه و نحوه تاسیس.

عطر یاس نبوی، با نام دخت نبی مکرم اسلام در سال ۱۳۹۱ پس از اخذ مجوز های مربوطه در شهر شیراز شروع به فعالیت نمود.و تا به امروز ۵۰۰ خانواده نیازمند و تعداد ۲۰۰۰ نفر از ایتام را به صورت متناوب با کمک های نقدی و غیر نقدی و مشاوره ای خدمات رسانی و حمایت می نماید.

لازم به ذکر است، تعداد ۱۲۰۰ کودک بی سرپرست و ۸۰۰ نفر از بیماران صعب العلاج (سرطان و ام اس) که غالبا دانش آموزان بی بضاعت و نونهالان می باشند جمعیت ۲۰۰۰ نفری همیاران عطر یاس نبوی را تشکیل می دهند.

 

امید که با دست به دست هم دادن بتوانیم روزهایی پر از عطر گل یاس به این عزیزان هدیه دهیم.

صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند          کز کار خلق یک گره بسته وا کندتاریخچه و نحوه تاسیس

 
موسسه خیریه عطر یاس نبوی در موارد زیل فعالیت و خدمات رسانی می نماید
  • نگهداری شبانه روزی از کودکان بی سرپرست (یتیم) در خانه کودک خیریه.
  • حمایت مادی و معنوی از کودکان بی سرپرست (ایتام).
  • کمک های نقدی و غیر نقدی به خانواده های نیازمند و بی بضاعت.
  • تامین بخشی از نیازهای افرادی که بیماریهای صعب العلاج (مانند سرطان و ام اس) دارند ازجمله کمک هزینه درمان.
  • اشتغال و کار آفرینی ویژه نیازمندان و مددجویان.ادامه مطلب
[ جمعه 16 شهریور 1397 ] [ 04:12 ق.ظ ] [ بک لینک سنتر ]